Zvýší se měsíční poplatek, čtvrtletní i roční částka zůstává stejná.

Zvýší se měsíční poplatek, čtvrtletní i roční částka zůstává stejná.

PlayStation Plus je dnes pro aktivní hráče na konzolích prakticky nutnost. Bez této předplatné služby si (stejně jako u konkurence) nezahrajete s ostatními hráči multiplayer.

Sony vám kromě této služby ještě nabídne i cloudový úložný prostor či hry zdarma, v červnu to bude Sonic Mania a Borderlands: The Handsome Collection.

Abyste službu mohli využívat, je nutné platit pravidelné poplatky. Ty se již několikrát zvýšily a podle tiskové zprávy se dalšího zdražení dočkáme letos v srpnu. Tentokrát půjde pouze o měsíční předplatné, které se z 210 korun zvýší na 235 korun. Čtvrtletní i roční předplatné stojí stále 650, respektive 1560 korun. Důvodem jsou prý podmínky na trhu, podobnou službu ale nabízí pouze Xbox, který je přibližně o 100 korun levnější, či Nintendo, které se těmto cenám ani zdaleka nepřibližuje.

Zdroj:
Tisková zpráva a grunex.com

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 54

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací