Ukázka z Jumanji: The Video Game

Ukázka z Jumanji: The Video Game

Vzhledem k tomu, že Jumanji se po letech opět vrátilo na stříbrné plátno a na prosinec je naplánován třetí díl, nemůžeme se vůbec divit následující zprávě.

V přípravě je nová hra Jumanji: The Video Game, na které pracuje studio Outright Games, známé především díky titulům pro mladší publikum. Tematicky vychází z moderního pojetí Jumanji, tudíž se v ní objeví Jack Black, The Rock, Karen Gillan a Kevin Hart.

Hratelností půjde o 3D adventuru, podporující lokální split-screen a online kooperaci až pro čtyři hráče, popřípadě bude možné hrát i o samotě s přispěním umělé inteligence. Každá z postav bude, podobně jako ve filmu, disponovat určitými schopnostmi a omezeními, takže týmová spolupráce bude opravdu stěžejní. Na ostrově bude několik lokací, včetně hory, města a džungle, s nimiž se pojí specifičtí nepřátelé, příšery a pasti. Pro záchranu Jumanji musíme sbírat takzvané „Jewells“.

Doufejme tedy, že hra nebude jen klasickým dojením peněz od fanoušků filmu, což by mělo neblahý vliv na její kvalitu. Problém je také s týmem Outright Games, jehož hry nejsou až tak moc kvalitní, o čemž se ostatně můžete sami přesvědčit na příkladu Adventure Time: Pirates of Enchiridion. I tento projekt vycházel ze slavnější předlohy, ale nedá se tvrdit, že by to k něčemu bylo. Nezbývá tedy než doufat v to, aby to tentokrát bylo lepší. Dozvíme se to 15. listopadu, kdy hra vyjde na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

 

 

Zdroj: Dualshockers a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 54

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací