Ubisoft zřejmě chystá své předplatné

Ubisoft zřejmě chystá své předplatné

dnou z charakteristických novinek současné generace konzolí se rozhodně staly různé služby předplatného.

Nejzářnějším příkladem jsou služby Xbox Game Pass a EA Access/Origin Access které předplatitelům zpřístupňují rozsáhlé seznamy her za příznivý měsíční poplatek. Dalším zájemcem, který by na současný trend mohl přistoupit je Ubisoft. O jeho “passu” už se spekuluje dlouho, nicméně francouzského vydavatele dnes prozradil nešťastný leak.

Na digitálním Ubiosft Store se na moment objevil placeholder produktu s názvem “Ubisoft Pass Premium”. Upozornili na to uživatelé fóra ResetEra. Daný produkt z obchodu rychle zmizel, v systému však byla nějakou dobu zachována podkategorie “předplatné”. Ubisoft v současné době žádnou službu ve formě předplatného nenabízí, je tedy velmi pravděpodobné, že Premium Pass nebyl jen systémovou chybou nebo vtípkem.

 

 

Ubisoft má v portfoliu celou řadu titulů, které by se do služby podobného typu skvěle hodily. Nabízí se zpřístupnění plných verzí starších dílů Assassin’s Creed, Tom Clancy’s The Division nebo Ghost Recon: Wildlands a s tím související propagace nově vydaných a připravovaných pokračování. Podobným způsobem funguje právě EA/Origin Access, skrze který vydavatel Electronic Arts nabízí plné verze starších a zkušební verze nejnovějších her.

Web VG24/7 poukazuje na to, že přídomek “Premium” naznačuje více verzí služby. Odhalený produkt by pravděpodobně byl dražší alternativou s bohatším obsahem.

Pokud se svou službou Ubisoft hodlá přijít co nejdříve, nabízí se jako logické řešení keynote na letošní E3. Ta začíná 10. června v 22:00 našeho času.

 

 

 

 

Zdroj: VG24/7 a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 54

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací