The Surge 2 má datum vydání

The Surge 2 má datum vydání

V žánru takzvaných soulsovek je toho ke hraní vcelku dost.

Stačí zmínit například Sekiro: Shadows Die Twice, Lords of the Fallen, nebo třeba The Surge. A právě posledně zmiňovaný titul by se měl dočkat pokračování, a to ještě do konce letošního roku. Jak nám sami němečtí vývojáři z Deck 13 sdělili, The Surge 2 se na PlayStation 4, Xboxu One a PC objeví 24. listopadu.

Není nic neobvyklého, že tvůrci mají v druhém díle v plánu vše vylepšit, včetně systému zaměřováni končetin. Příslib další zbraní, schopností a implantátů je už pak samozřejmostí. Vaše letadlo havaruje na předměstí Jericho City, které na tom není úplně tak dobře, protože po jeho ulicích se potulují nebezpečné stroje a vojenské jednotky plnící tajné úkoly. Do toho všeho ve městě žijí i obyčejní lidé a ti se určitě neobejdou bez vaší pomoci.

Navíc si už nyní můžete titul předobjednat prostřednictvím Steamu a Microsoft Storu. Na PlayStation Storu v době psaní této novinky zatím tato možnost není k dispozici. Snad se to tedy brzy změní. Jak už je zvykem, tak k předobjednávkám dostanete několik předmětů pro svého hrdinu, jmenovitě tedy zbraň Warren Cutter, celou zbroj URBN, URBN Judgement Axe a URNB Skimmer Drone. To vše bude posléze možno samostatně zakoupit i p

 

Zdroj: Eurogamer a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 44

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
  • ace321cz

    Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní
Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací