Sledujte 30 minut z horroru Chernobylite

Sledujte 30 minut z horroru Chernobylite

Polští vývojáři z The Farm 51 se nedávno vydali na Kickstarter požádat fanoušky o finanční podporu na dokončení jejich sci-fi survival horroru Chernobylite

Do konce kampaně zbývá ještě více než 20 dní a cílová částka 100 000 dolarů už byla vybrána. Ta by měla zhruba dvacetičlennému týmu pomoci s další částí vývoje, než s Chernobylite.

Jelikož kampaň ještě není zdaleka u konce a každý dolar navíc se hodí, připravili autoři 30 minut dlouhé gameplay video prezentující hlavní prvky hratelnosti, které by mělo přilákat další fanoušky. Záběry pocházejí z pre-alpha demoverze, kterou si budete moci v případě příspěvku alespoň 15 dolarů zahrát také. Měla by nabídnout zhruba něco přes hodinu herní doby a zpřístupněna by měla být v průběhu května.

Ze záběrů je jasné, že přestože hra potřebuje ještě trochu péče, nedostatkem herních mechanismů rozhodně netrpí. Sběr různých surovin můžete využít k vaření či vybavování vlastní základny, průzkum okolí vám usnadní možnost oskenovat interaktivní předměty. Prostředí se bude navíc proměňovat na základě denní doby a počasí.

Pokud se odhodláte ke kontaktu s ostatními, můžete zvolit tichý postup nebo využít některou ze střelných zbraní. Ne každý je ale vaším nepřítelem a některé postavy můžete zachránit a získat tak přístup k jinak uzamčenému úkolu. Hra nabídne i možnosti volby v dialozích, které bude následně reflektovat. Na zpestření je připraveno několik miniher a těšit se můžeme i na náhodně generované události.

 

Zdroj: All Games Delta a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 57

Komentáře

21.04.2019 21:16:47

Těším se :)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
  • GreenKingSK

    Aha dk moc :)

  • ace321cz

    Ahoj zapni TS3 nahoře máš lištu Permissions na to klikni a dole Use Privilege Key tam dej ten klíč s mailu.

  • GreenKingSK

    ludia zalozil som si roomku, uz je pridana ale kde si mozem aktivovat toho room admina? pls help

  • JohnWick35

    Bezva díky

  • ace321cz

    Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

  • JohnWick35

    Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

  • ace321cz

    Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací