Madden NFL 20 dostává launch trailer

Madden NFL 20 dostává launch trailer

Ačkoliv se u nás netěší takové popularitě, Madden patří ve světě k těm populárnějším sportům a sériím.

Zejména ve Spojených státech, kde americký fotbal patří mezi absolutní špičku. Vždyť co se týče týmových sportů, nemá National Football League v USA konkurenci a co se týče oblíbenosti, drtí jak basketbal, baseball, klasický fotbal i hokej. Proto bychom na Madden NFL 20 neměli zapomínat.

Proto bude léto patřit právě americkému fotbalu a nikoli třeba NHL, které se v USA nevejde ani do velké čtyřky a je z týmových sportů nejméně populární. Ale abychom vše nepřipisovali jen popularitě, NFL vychází i dřív, už 2. srpna, a tak EA doznalo toho, že je na čase s týdenním předstihem vydat launch trailer stroze pojmenovaný This is Madden.

Popularita ale stoprocentně rozhoduje o tom, proč je v Maddenu tolik novinek, na rozdíl od pro nás bližšího NHL. Letošní ročník nabídne předělanou kariéru, s vlastním sportovcem tak budete mocit projít od školských lig, přes draft, až po slavný Super Bowl. V režimech Face of the Franchise a v tradičním Franchise režimu bude debutovat nový Scenario Engine, tedy nástroj, který bude generovat unikátní hratelné scénáře, eventy a klást před hráče nejrůznější výzvy, díky nimž vytvoří v podstatě příběh, který si budete moci prožít.

Co se týče obsahu, můžeme se též těšit na dříve představený Superstar X-Factor, jehož prostřednictvím budou hvězdy NFL demonstrovat své specifické schopnosti a unikátní dovednosti, které z nich dělají tváře ligy. Samozřejmostí jsou nové oslavy, vylepšený mechanismu run/pass a další věci. Trailer ukazuje zase drobný posun kupředu, umožněný díky Frostbite enginu, na nějž si mohou fanoušci hokeje nechat zajít chuť.

 

Zdroj: DSO Gaming a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 61

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • Stinadla

  Ahoj, co je se serverem na TS3? Včera večer to spadlo a od té doby je offline.

 • GreenKingSK

  Aha dk moc :)

 • ace321cz

  Ahoj zapni TS3 nahoře máš lištu Permissions na to klikni a dole Use Privilege Key tam dej ten klíč s mailu.

 • GreenKingSK

  ludia zalozil som si roomku, uz je pridana ale kde si mozem aktivovat toho room admina? pls help

 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní
Stream Miss_Rage
Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací