Informace o budoucnosti Destiny 2

Informace o budoucnosti Destiny 2

Update: Všechny informace se potvrdily. Destiny 2 skutečně zamíří na Steam a vytvoří se nová edice Destiny 2: New Light, která bude zdarma.

Odhalilo se i nové DLC Shadowkeep a Destiny 2 bude součástí předplatného Stadia Pro.

Původní text:

Dnes v 19:00 bude Bungie představovat nový datadisk a „éru“ Destiny 2. Na webu Engadget se objevila zpráva, která tvrdí, že základní hra se přesune do F2P modelu, a to v září. Edice se přejmenuje na Destiny 2: New Light a dokonce vyjde na Steamu.

Destiny 2: New Light bude obsahovat všechen obsah z prvního roku včetně „základních módů, aktivit a odměn“. Navíc nově nebude žádný obsah exkluzivní pouze pro jednu platformu. Destiny 2 by navíc mělo podporovat cross-save mezi Xbox One, PC a Google Stadia. Ano, mimo jiné se Destiny 2 má dostat i na Google Stadia.

Uvidíme, kolik je na tomto úniku pravdy, ostatní okolnosti ale alespoň částem tohoto příspěvku odpovídají. Dle jiné spekulace bude Google Stadia skutečně obsahovat Destiny 2, a na Microsoft Store se na chvilku objevila předobjednávka Shadowkeep expanze, která má vyjít 17. září. O informacích z oficiálního streamu vás budeme informovat.

 

Zdroj: DSOGaming a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 54

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací