Epic Store nabízí zdarma Overcooked!

Epic Store nabízí zdarma Overcooked!

Epic Games Store pravidelně každý týden obměňuje svoji nabídku titulu zdarma.

Nyní se jedná o skutečně povedený titul, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Nejnovější nabídku totiž tvoří trochu střelená, ale o to zábavnější, kooperativní akce Overcooked!.

V případě, že máte partu až tří kamarádů, pohovku a volný večer, tak vám můžeme zaručit, že s tímto titulem budete mít rozhodně o zábavu postaráno. Vtipnost celého zážitku je navíc tím intenzivnější, čím více hráčů se najednou sejde. Proto vřele doporučujeme, abyste si našli parťáky a pokusili se svoji virtuální kuchyni udržet v chodu. Pravděpodobně zjistíte, že otevřít si skutečnou restauraci by bylo mnohem snazší.

Celou situaci navíc komplikují i nejrůznější rizika spojená s efekty jednotlivých úrovní, ve kterých se právě nacházíte. Smažení v jedoucím autě, grilování na povrchu nestabilní kry, nebo dokonce pečení na lodi bičované mořskými vlnami představují jen zlomek z možných ohrožení, které vás budou nutit k neustálému střídání týmových rolí. Pokud vás tedy hra zaujala, máte na její vyzvednutí čas až do 11. července, kdy bude nahrazena prvním Torchlight, skvělou diablovkou od studia Runic Games.

 

Zdroj: PC Gamer a hrej.cz

O autorovi:

Členem od: 28.03.2019
Příspěvků: 54

Komentáře

Článek nemá žádné komentáře.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte..
Chat
 • JohnWick35

  Bezva díky

 • ace321cz

  Ahoj zkus číselnou ip: 81.0.217.180:7288

 • JohnWick35

  Ahoj. Mám problém - nejde mi připojit se na tsku na tento server ts3.parba.eu - funguju na tomto serveru už delší dobu a teď mě to píše abych se připojil přes server ts3.fakaheda.eu. Nevím co s tím. Můžete mi prosím poradit ? Díky

 • ace321cz

  Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit při jakémkoliv problému třeba zde...

Naposledy aktivní

Novinky do schránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací